search
REKLAMA
News

THE ROCK na prezydenta? Aktor potwierdza możliwość swojej kandydatury w przyszłości

Maria Grzybowska

23 lutego 2021

REKLAMA

Young Rock to serial, który zadebiutował 16 lutego na stacji NBC i jest oparty na życiorysie samego Dwayne’a “The Rocka” Johnsona.

Jednak serial to nie tylko historia zapaśnika, który został jednym z najlepiej zarabiających gwiazdorów Hollywood. The Rock pojawia się tu także jako on sam z przyszłości, gdzie w 2032 roku kandyduje w wyborach na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Ostatnio podczas wywiadu dla USA Today aktor powiedział, że może wziąć to pod uwagę w przyszłości.

Rozważyłbym kandydaturę na prezydenta w przyszłości, jeżeli tego by chcieli ludzie. Nie próbuję być nonszalancki swoją odpowiedzią. To po prostu zależy od ludzi. Więc bym czekał i słuchał. Trzymałbym rękę na pulsie i nadstawiał uszu.

The Rock
Dwayne “The Rock” Johnson na zdjęciu promocyjnym filmu “Słoneczny patrol”.
Nie jest to pierwszy raz, kiedy Johnson mówi o możliwości swojej kandydatury. W wywiadzie dla magazynu GQ w roku 2017 zdradził, dlaczego byłby zainteresowany:
Chciałbym widzieć lepsze przywództwo. Jeżeli jesteś w konflikcie i to z dużą grupą ludzi – np. mediami – to wydaje mi się, że to sygnał to bycia lepszym. Wszyscy mamy problemy i wszyscy musimy sobie z nimi radzić. Myślę, że dobry przywódca to taki, który nie odcina się od ludzi. Brakuje mi tego. Nawet jeśli się nie zgadzamy, musimy się dogadać. (…) Nieporozumienia nas uczą. Przyjmując odpowiedzialność prezydentury przyjąłbym odpowiedzialność za wszystkich. Szczególnie gdyby się ze mną nie zgadzali.

Tymczasem The Rock był jednym z głośnych zwolenników kandydatury obecnego prezydenta USA, Joe Bidena.

Poniżej możecie obejrzeć trailer serialu Young Rock.

https://www.youtube.com/watch?v=MMGdV2RehDk

Zdjęcie główne pochodzi z portalu superluchas.com.

Avatar

Maria Grzybowska

REKLAMA