search
REKLAMA
News

THE OA ANULOWANE. Koniec serialu Netflixa

Łukasz Budnik

6 sierpnia 2019

the oa season 2 episode 2 1553510932
REKLAMA

Zła wiadomość dla fanów serialu The OA. Netflix anulował swoją produkcję po dwóch sezonach. Decyzja zapadła cztery miesiące po premierze drugiej serii. 

The OA to opowieść o kobiecie, która powraca po latach bycia zaginioną i dzieli się swoją historią z grupą zebranych ludzi.

Przedstawicielka Netflixa, Cindy Holland, stwierdziła że czuje dumę z 16 powstałych odcinków i dziękuje twórcom serialu, Zalowi Batmanglijowi i Britt Marling (ta ostatnia wcielała się też w rolę główną) za podzielenie się ich artystyczną wizją. Wyczekuje kolejnej okazji do współpracy.

Sama Marling skomentowała decyzję Netflixa na Instagramie.

Zal i ja czujemy ogromny smutek, że nie będzie nam dane dokończyć tej opowieści. (…) To była wielka podróż dla wszystkich którzy pracowali nad tą historią i troszczyli się o nią.

The OA to nie jedyny serial, który nie doczeka się kontynuacji na platformie. Netflix zdecydował się nie realizować kolejnych sezonów takich produkcji jak Tuca i Bertie Chambersco sugeruje, że jego włodarze wolą inwestować w zupełnie nowe produkcje.

Mieliście nadzieję na trzeci sezon The OA?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA