search
REKLAMA
News

THE FALCON AND THE WINTER SOLDIER. Finałowy zwiastun serialu Marvela

Łukasz Budnik

15 marca 2021

REKLAMA

Już w ten piątek, 19 marca zadebiutuje The Falcon and the Winter Soldier, serial opowiadający dalsze losy Falcona (Anthony Mackie) oraz Bucky’ego (Sebastian Stan). W serialu zobaczymy, co Falcon zamierza zrobić z dziedzictwem Kapitana Ameryki, po tym, jak w końcówce Avengers: Końca gry otrzymał jego tarczę.

Marvel zaprezentował nowy zwiastun widowiska.

Stan opowiedział niegdyś, że tonacją ma być to produkcja bardzo zbliżona do Kapitana Ameryki: Zimowego żołnierza z 2014 roku, pierwszego filmu MCU wyreżyserowanego przez braci Russo. Aktor powiedział, że zobaczymy w nim bardzo widowiskowe sceny akcji połączone z rozwojem postaci, na co pozwoli dłuższy metraż – sześć godzin, zamiast dwóch. Z kolei Anthony Mackie dodał niedawno, że w czwartej fazie uniwersum zobaczymy wydarzenia, których widzowie się nie spodziewają. Oprócz wymienionych aktorów, w serialu pojawią się m.in. Emily VanCamp oraz Daniel Brühl, którzy powtórzą swoje role Sharon Carter i Zemo. Reakcje na pierwszy odcinek są bardzo pozytywne – powtarzają się głosy, że pod względem wykonania serial niczym nie odbiega od produkcji kinowej.

Produkcja pojawi się na Disney+.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA