search
REKLAMA
News

THE BATMAN. Paul Dano zagra antagonistę!

Łukasz Budnik

17 października 2019

REKLAMA

Jak informowaliśmy dziś rano, trwające od końca września negocjacje studia Warner Bros. i Jonaha Hilla zakończyły się niepowodzeniem. Rozmowy dotyczyły angażu Hilla w The Batman, gdzie według plotek aktor miał wcielić się w antagonistę – Riddlera.

Wiemy już, kto zamiast niego zagra klasycznego przeciwnika Batmana – będzie to Paul Dano. Utalentowany aktor znany jest z takich filmów jak Aż poleje się krewLabiryntCzłowiek-scyzoryk czy Mała Miss. Ma za sobą również debiut reżyserski – Krainę wielkiego nieba. O angażu Dano donosi między innymi “Hollywood Reporter”.

Riddler zadebiutował na kartach komiksu w 1948 roku i już pojawiał się w produkcjach o Batmanie – w latach 60. grali go Frank Gorshin i John Astin, a w 1995 wcielił się w niego Jim Carrey w filmie Batman Forever.

Jim Carrey jako Riddler

Przedwczoraj potwierdził się udział Zoë Kravitz, która w The Batman zagra Catwoman. Nadal nieznane są szczegóły na temat fabuły filmu i innych członków obsady, choć niewykluczone, że kolejni aktorzy będą ogłaszani coraz częściej.

The Batman trafi do kin 25 czerwca 2021 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA