search
REKLAMA
News

TENET trafi do kin jeszcze później. Premiera przełożona po raz kolejny

Łukasz Budnik

26 czerwca 2020

REKLAMA

Złe wieści dla tych, którzy nie mogą doczekać się, aż zobaczą Tenet na wielkim ekranie. Studio Warner Bros. ogłosiło, że po raz kolejny przesuwa datę premiery widowiska Christophera Nolana.

Poprzednio studio poinformowało o zmianie z 17 na 31 lipca, licząc na to, że do tego czasu uda się wdrożyć wszystkie procedury bezpieczeństwa, a widzowie będą mogli w spokoju udać się na seans. Plany popsuł kolejny wzrost zachorowań na koronawirusa w USA – zablokowało to możliwość ponownego otwarcia kin w Los Angeles i Nowym Jorku. W związku z tym, że najwięcej ludzi chodzi do kin właśnie w tych miastach, Warner miałby problem z zarobieniem satysfakcjonującej sumy pieniędzy z biletów. Nową datę premiery wyznaczono na 12 sierpnia. 

Przedstawiciel studia oznajmił, że Tenet nie będzie tradycyjną kinową premierą – ma być grany znacznie dłużej, niż standardowo, aby każdy zdążył zobaczyć go w dogodnym czasie. Christopher Nolan powtarza, że to widowisko stworzone z myślą o wielkim ekranie i tak należy je zobaczyć.

Jesteście rozczarowani, że data premiery znów została przesunięta? Okaże się, czy będzie to ostateczny termin. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA