search
REKLAMA
News

TENET. Teaserowy zwiastun nowego filmu Christophera Nolana

Łukasz Budnik

28 sierpnia 2019

tenet
REKLAMA

Na Twitterze obejrzeć można teaser filmu Tenet w reżyserii Christophera Nolana. Nie pojawił się on jednak na oficjalnym profilu studia, lecz w wersji francuskojęzycznej na tematycznym profilu. 

AKTUALIZACJA (28.08.19, 16:30). Niestety klip został usunięty z Twittera. Zaktualizujemy wpis, gdy trailer oficjalnie trafi do sieci.

Film ma być szpiegowskim kinem akcji. Premiera odbędzie się 17 lipca 2020 roku. W obsadzie znajdziemy takie nazwiska jak Robert Pattinson, Elizabeth Debicki i Johnem David Washington. W produkcji wezmą udział również między innymi Aaron Taylor-Johnson (Kick-AssGodzillaZwierzęta nocy), Kenneth Branagh (który współpracował już z Nolanem przy Dunkierce), Clémence Poésy (127 godzin, Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj) oraz Michael Caine, stały współpracownik reżysera.

HBO Max szykuje ponowne spotkanie PRZYJACIÓŁ

Nolan kręci film według własnego scenariusza, wraz ze swoją żoną zajmie się też produkcją. Zdjęcia będą realizowane w formacie IMAX oraz na taśmie 70 mm. Tym razem muzyki nie skomponuje Hans Zimmer, a Ludwig Göransson, laureat Oscara za ścieżkę dźwiękową do Czarnej Pantery. W trakcie zdjęć ekipa filmowa odwiedzi aż siedem państw. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA