search
REKLAMA
News

TATIANA MASLANY z “She-Hulk” o CEO Disneya: “Jest oderwany od rzeczywistości”

Maslany skomentowała słowa Boba Igera z początku strajku aktorów.

Łukasz Budnik

31 lipca 2023

REKLAMA

Na początku strajku aktorów, którzy dołączyli się do strajkujących już wcześniej scenarzystów, kontrowersje wzbudził stojący na czele Disneya Bob Iger. Biznesmen stwierdził, że wymagania dotyczące płac są są nierealne, co oburzyło strajkujących, biorąc pod uwagę, że Iger zarabia rocznie ponad 20 mln dolarów.

Teraz słowa Igera skomentowała Tatiana Maslany, którą w zeszłym roku oglądaliśmy w serialu She-Hulk należącym do MCU i emitowanym na Disney+. Aktorka stwierdziła:

Uważam, że jest oderwany od rzeczywistości i od pracowników, którzy sprawiają, że jego seriale dochodzą do skutku i są oglądane przez widzów, a co za tym idzie, przynoszą pieniądze. Pracowałam przy serialu Disneya i wiem, kiedy wykorzystuje się ludzi. To oburzające, że ludzie, którzy faktycznie tworzą dany serial – obsada, ekipa, scenarzyści – nie dostaje takiego majątku do podziału.

she hulk algorytmy

She-Hulk była jednym z najczęściej przytaczanych tytułów, gdy głośno zaczęło być o twórcach CGI, którzy negatywnie wypowiadają się o pracy dla Marvela. Pisano o tym, że wynagrodzenie speców od CGI jest nieproporcjonalne do nakładu pracy. W związku z tym, że Marvel tworzy mnóstwo projektów, artyści są zmuszeni pracować długo i intensywnie, aby sprostać krótkim terminom i ciągłym zmianom decyzji z góry, co według komentujących przekłada się na pogorszenie jakości życia i zdrowia.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA