search
REKLAMA
News

Tatiana Maslany opowiada, jak twórcy SHE-HULK reagowali na komentarze internetowych trolli

Tatiana Maslany zagrała w “She-Hulk” główną bohaterkę.

Łukasz Budnik

15 października 2022

mecenas she hulk 6
REKLAMA

Kilka dni temu Disney+ zadebiutował finałowy odcinek Mecenas She-Hulk. W serialu wiele razy poruszano wątek reakcji opinii publicznej na istnienie superbohaterki, wplatając nawet prawdziwe komentarze z sieci. Temat ten poruszyły w rozmowie  z “Variety” scenarzystka Jessica Gao oraz odtwórczyni głównej roli, Tatiana Maslany.

Aktorka opowiedziała o tym, jak ekipa serialu reagowała na komentarze internetowych trolli na temat kolejnych odcinków.

Jessica Gao to geniusz. Wie, w jakiej kulturze żyjemy i jaką ma w niej pozycję, gdy pisze o superbohaterce, a także jaka będzie na to reakcja. Czytanie komentarzy trolli było dla nas wspaniałe, zwłaszcza, że wiedzieliśmy, że w zasadzie to oni będą antagonistami w serialu. (…) Fakt, że kobieta egzystuje w przestrzeni superbohaterów spotyka się z dużym sprzeciwem i zawsze tak będzie. Czekałam na zmierzenie się z trollami. Dlatego czuję, że to ważne – niektórzy uważają, że są upoważnieni do zajęci pewnej przestrzeni, więc samo granie She-Hulk jest jak pokazanie im środkowego palca.

she hulk finał

Gao dodała, że fakt, że scenarzyści przewidzieli z wyprzedzenie, jaka będzie reakcja trolli, dowodzi temu, jak “zmęczeni i nieoryginalni” są autorzy komentarzy pojawiających się w sieci.

Naszą recenzję serialu przeczytacie tutaj. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA