search
REKLAMA
News

Tatiana Maslany jako SHE-HULK z serialu MCU na grafikach promocyjnych

Data premiery “She-Hulk” nie została jeszcze wyznaczona.

Łukasz Budnik

10 marca 2022

REKLAMA

Jedną z zaplanowanych serialowych produkcji osadzonych w ramach MCU jest She-Hulk. Bohaterką komiksowego pierwowzoru jest Jennifer Walters, kuzynka Bruce’a Bannera, która po transfuzji krwi otrzymanej od niego zyskuje nadludzką siłę i zielony kolor skóry, jednocześnie zachowując swoją inteligencję. Poza działalnością superbohaterską, Walters pracuje też jako prawniczka.

W bohaterkę wciela się Tatiana Maslany, a rolę Bannera/Hulka powtarza Mark Ruffalo. Reżyserką serialu została Kat Coiro, która będzie też producentką wykonawczą. W gronie scenarzystów znalazła się z kolei Jessica Gao, która pracowała m.in. przy Ricku i Mortym. W serialu mamy zobaczyć takie zabiegi, jak łamanie czwartej ściany przez bohaterów.

Do tej pory Marvel nie pokazał oficjalnie wielu materiałów promocyjnych związanych z serialem; w zeszłym roku zadebiutował jedynie krótki teaser, jednak nie zobaczyliśmy w nim wizerunku tytułowej bohaterki. Teraz jednak do sieci trafiły fotografie przedstawiające produkty na licencji, dzięki którym możemy sprawdzić, jak będzie prezentować się Maslany w roli Walters. Poniżej grafiki promocyjne:

Data premiery serialu nie została jeszcze wyznaczona.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA