search
REKLAMA
News

Reżyser CZARNEJ PANTERY zakuty w kajdanki w banku. Pracownica wzięła go za złodzieja

Ryan Coogler pracuje aktualnie nad sequelem “Czarnej Pantery”.

Łukasz Budnik

10 marca 2022

gettyimages 916325340
REKLAMA

Niezwykła sytuacja przytrafiła się Ryanowi Cooglerowi, reżyserowi m.in. Creeda Czarnej Pantery, który pracuje aktualnie nad sequelem filmu Marvela. Gdy próbował wypłacić w banku pieniądze z konta, został… zakuty w kajdanki przez policję.

Zdarzenie miało miejsce w styczniu w Atlancie. Coogler odwiedził placówkę Bank of America, aby wypłacić 12.000 dolarów. W związku z tym, że chciał zachować dyskrecję, podszedł do stanowiska w maseczce i przekazał pracownicy pisemną wiadomość, by ta przeliczyła pieniądze w innym miejscu. Pracownica uznała to zachowanie za podejrzane i wezwała policję (według późniejszych zeznań, na komputerze wyświetliło jej się ostrzeżenie, gdy otworzyła konto Cooglera). Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce, najpierw zatrzymali towarzyszy Cooglera czekających w jego aucie, a potem samego reżysera – zakuli go w kajdanki i wyprowadzili do radiowozu. Po jakimś czasie sprawa się wyjaśniła, a Coogler – choć pierwotnie wydawało się, że będzie chciał złożyć skargę – stwierdził:

Ta sytuacja nie powinna była się wydarzyć, ale Bank of America współpracował ze mną, a rozwiązanie sprawy mnie usatysfakcjonowało.

Przedstawiciele banku wystosowali publiczne przeprosiny. Poniżej możecie nagranie z kamery policyjnej:

Premiera filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu zaplanowana jest na 11 listopada tego roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA