search
REKLAMA
News

SYLVESTER STALLONE w obsadzie THE SUICIDE SQUAD. Jego głosem przemówi King Shark

Łukasz Budnik

27 marca 2021

REKLAMA

Wczoraj do sieci trafił pierwszy zwiastun Legionu samobójców. The Suicide Squad Jamesa Gunna, który wzbudził pozytywne reakcje fanów. Jednym z faworytów fanów od razu stał się King Shark, humanoidalny rekin, który w jednym z fragmentów trailera zjada człowieka poprzedzając to słowami “mniam mniam”. Gunn ogłosił, że bohater przemawia głosem Sylvestra Stallone’a.

Panowie spotkali się już na planie drugiej części Strażników Galaktyki. Choć Stallone użycza Sharkowi głosu, fizycznie nie był na planie – ruchy rekina odtwarzał Steve Agee. King Shark zadebiutował na kartach komiksu “Superboy” – było to w 1994 roku.

Przypomnijmy, że film Gunna to quasi-sequel produkcji z 2016. W filmie występują jeszcze m.in. Margot Robbie, Nathan Fillion, Joel Kinnaman, Jai Courtney, Michael Rooker, Pom Klementieff, Jennifer Holland, Idris Elba i Sean Gunn. Postaci takie, jak Bloodsport, Peacemaker, Kapitan Boomerang, Ratcatcher 2, Savant, King Shark, Blackguard, Javelin i Harley Quinn – tworzące drużynę – Task Force X wylądują na wyspie, na której będą musieli zniszczyć nazistowskie więzienie i laboratorium, gdzie przeprowadzano eksperymenty. Towarzyszyć im będzie Rick Flag. Z wypowiedzi aktorów oraz samego Gunna, który jest także autorem scenariusza, wynika, że twórca dostał przy tworzeniu mnóstwo swobody.

Premiera widowiska zaplanowana jest na 6 sierpnia.

Zdjęcie główne: ScreenRant

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA