search
REKLAMA
News

SYLVESTER STALLONE potwierdza: trwają rozmowy o reboocie COBRY

Łukasz Budnik

17 września 2019

REKLAMA

Już w najbliższy piątek do kin trafi Rambo: Ostatnia krew. Przy tej okazji Sylvester Stallone został zapytany o to, czy jest jakiś inny klasyczny film do którego chciałby wrócić. Popularny aktor wymienił dwa tytuły: Cobra oraz Tango i Cash. Co więcej, o ile ten drugi pozostaje wciąż w sferze marzeń, pierwszy prawdopodobnie zawita na ekrany. 

Oto, co miał do powiedzenia na ten temat Stallone:

Rozmawiam o “Cobrze” z Robertem Rodriguezem. Wygląda na to, że sprawa dojdzie do skutku. To teraz jego dziecko.

Nowa wersja Cobry nie miałaby jednak być filmem – powstałaby w formie serialu. Rodriguez ma już doświadczenie na tym polu – pracował przy serialowej wersji Od zmierzchu do świtu. Film ze Stallone’em trafił do kin w 1986 i do dziś pozostaje jedną z najbardziej kultowych ról aktora. Sam Sly chciałby też kontynuacji Tango i Casha, powstaje jednak problem: partnerujący mu w oryginale Kurt Russell niekoniecznie jest chętny do powrotu do swojej roli. Uważa, że upłynęło już za dużo czasu i jest zwyczajnie za stary. Panowie mają jeszcze wrócić do dyskusji.

Ciekawi was serialowa wersja Cobry, czy uważacie, że nie powinno się ruszać oryginału?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA