search
REKLAMA
News

SYDNEY SWEENEY była zestresowaną pracą z Dakotą Johnson na planie “Madame Web”. “Jest taka seksowna”

Rola Sydney Sweeney w filmie nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona.

Łukasz Budnik

7 listopada 2022

REKLAMA

Trwają prace nad filmem Madame Web należącym do uniwersum osadzonego w świecie Spider-Mana, którego częścią są także Venom i jego sequel oraz Morbius, a w przyszłości także Kraven Łowca. W roli tytułowej zobaczymy Dakotę Johnson, a produkcję reżyseruje S.J. Clarkson.

Oprócz Johnson, w obsadzie jest także m.in. Sydney Sweeney, która ostatnio wypowiedziała się na temat tego, dlaczego stresowało ją występowanie z odtwórczynią tytułowej roli. Okazuje się, że ma to coś wspólnego z 50 twarzami Greya, gdzie grała Johnson.

Trochę się stresowałam. W liceum moi rodzice nie pozwalali mi oglądać “50 twarzy Greya”, a ja to ukradkiem robiłam. Jestem jej dużą fanką. Jest bardzo seksowna.

Sweeney przyznała, że nie mówiła tego osobiście koleżance z planu i dodała:

Dakota, jesteś bardzo gorąca i super mi się z tobą pracowało!

W komiksach Madame Web (Cassandra Web) była pierwotnie przedstawiona jako starsza kobieta, która cierpi na chorobę atakującą centralny układ nerwowy, wobec czego wymaga podłączenia do systemu podtrzymywania życia. Oficjalnie jeszcze nie wiadomo, w kogo wciela się Sweeney, ale według doniesień od Cosmic Circus, przypadła jej rola Julii Carpenter, znanej jako Spider-Woman. W filmie zobaczymy też Isabelę Merced, Emmę Roberts, Celeste O’Connor i Adama Scotta.

S.J. Clarkson wcześniej tworzyła odcinki takich seriali, jak Sukcesja, Defenders oraz Jessica Jones. Scenariusz Madame Web przygotowali Matt Sazama i Burk Sharpless. Film zadebiutuje 16 lutego 2024 roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA