search
REKLAMA
News

STRANGER THINGS. Nowy klip zapowiadający czwarty sezon

Netflix opublikował klip będący zapowiedzią czwartego sezonu kultowego serialu.

Łukasz Budnik

6 maja 2021

REKLAMA

Pod koniec września minionego roku zostały wznowione prace nad czwartym sezonem Stranger Things, popularnego i lubianego serialu Netflixa, który zadebiutował w 2017 roku. Niewiele wiadomo jeszcze o fabule nowych odcinków (choć potwierdzono, że akcja wykroczy poza miejsce zamieszkania bohaterów), dowiedzieliśmy się za to, kto dołączy do obsady. Tymczasem Netflix opublikował nowy klip promujący nadchodzące odcinki.

W klipie widzimy znane już widzom laboratorium, w którym pracował doktor Brenner (grany przez Matthew Modine’a). Choć wyglądało na to, że postać zginęła w pierwszym sezonie, zapowiedź sugeruje, że powróci w nadchodzącym (sugerowały już to zdjęcia z planu) – nie wiadomo jednak, czy jedynie w formie retrospekcji, czy w czasie rzeczywistości. Zapowiedź zobaczycie poniżej. Klip został na kanale Netfliksa podpisany “002/004”.

W nowych odcinkach zobaczymy jeszcze m.in. legendę horroru – Roberta Englunda, który dał światu postać Freddy’ego Kruegera. Englund wcieli się w mężczyznę uwięzionego w szpitalu psychiatrycznym za brutalne morderstwo z lat 50. Poza aktorem, w czwartym sezonie pojawią się jeszcze Jamie Campbell Bower (seria Zmierzch), Eduardo Franco (Szkoła melanżu), Joseph Quinn (Howards End), Sherman Augustus (Into the Badlands: Kraina bezprawia), Mason Dye (Bosch), Nikola Djuricko (Geniusz) i Tom Wlaschiha (Gra o tron). Z wcześniej wypowiedzi twórców i obsady wiemy, że w czwartym sezonie mamy zobaczyć więcej historii Hoppera.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA