search
REKLAMA
News

CICHE MIEJSCE 2 – nowy zwiastun nadchodzącego horroru

Łukasz Budnik

6 maja 2021

REKLAMA

Jeszcze w tym miesiącu do amerykańskich kin trafi druga część Cichego miejsca, przeboju Johna Krasinskiego w którym zagrał wraz ze swoją życiową partnerką – Emily Blunt. Do sieci trafił pierwszy zwiastun kontynuacji tego popularnego horroru.

Pierwsza część została zrealizowana za 17 milionów dolarów i okazała się wielkim przebojem finansowym, zarabiając ponad 340 milionów. W sequelu bohaterka Emily Blunt wraz z dziećmi będzie mierzyć się z nowymi niebezpieczeństwami. Zapowiedź obejrzycie poniżej:

Poza aktorami znanymi z oryginału, w obsadzie filmu zobaczymy między innymi Cilliana Murphy’ego i Djimona Hounsou. Premiera zaplanowana jest na 28 maja – ta światowa odbyła się już w 2020 roku, ale film nie zdążył trafić do kin ze względu na pandemię. Data premiery była kilkakrotnie przekładana, ale wygląda na to, że Krasinski w końcu będzie mógł pokazać widzom swoje dzieło. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA