search
REKLAMA
News

Sprawdźcie, jaka piosenka uratowałaby was przed Vecną ze STRANGER THINGS. Nowa playlista na Spotify

Która piosenka uratowałaby was, gdybyście byli bohaterami “Stranger Things”?

Łukasz Budnik

30 czerwca 2022

max stranger
REKLAMA

W jednej z najsłynniejszych scen czwartego sezonu Stranger Things kluczową rolę odgrywa utwór “Running Up That Hill” autorstwa Kate Bush, wydany w 1985 roku. To ta piosenka uratowała Max przed śmiercią z rąk Vecny i pozwoliła jej wyrwać się z transu. 

Już jutro Stranger Things powróci z ostatnimi odcinkami sezonu, tymczasem Spotify przygotowało dla widzów atrakcję – playlistę, w której możecie sprawdzić, jaka piosenka uratowałaby was przed Vecną. To pierwszy wylosowany utwór na liście. Warto też zerknąć na pozostałe piosenki. Kompilacja składa się z utworów, których niegdyś słuchaliście (oczywiście pod warunkiem, że jesteście zalogowani), lub poleconych przez zespół Spotify i wprowadzających w klimat serialu. Link do niej znajdziecie w tweecie z oficjalnego profilu serialu:

Jutro na Netflixa trafią dwa ostatnie odcinki, które łącznie potrwają niemal cztery godziny – metraż ostatniego to aż 139 minut, co czyni go najdłuższym rozdziałem w całej historii serialu. Wtedy też do playlisty zostaną nowe utwory.

Jaką piosenkę wylosowaliście na pierwszym miejscu?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA