search
REKLAMA
News

SPIDER-MAN w kłopotach na nowym zdjęciu z BEZ DROGI DO DOMU

“Spider-Man: Bez drogi do domu” trafi do kin 17 grudnia.

Łukasz Budnik

27 października 2021

REKLAMA

Zbliża się premiera filmu Spider-Man: Bez drogi do domu, kolejnej odsłony perypetii superbohatera granego przez Toma Hollanda. Fani niecierpliwie jej wyczekują, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że w filmie pojawi się multiwersum – Alfred Molina znów wcieli się w Doktora Octopusa, a Jamie Foxx w Electro. Gdy wieści o ich castingu trafiły do sieci, rozpoczęły lawinę plotek o tym, że w filmie zagrają także Tobey Maguire i Andrew Garfield jako poprzednie inkarnacje superbohatera.

Nadchodzącemu widowisku poświęcono miejsce w nowym numerze magazynu “Empire”. Zobaczyliśmy tam kilka nowych zdjęć promujących widowisko, jak również cytat, który wskazuje na to, że w filmie pojawią się Lizard i Sandman w wykonaniu Rhysa Ifansa i Thomasa Hadena Churcha, znani już z Niesamowitego Spider-Mana (2012) oraz Spider-Mana 3 (2007). W podpisie do zdjęcia czytamy, że Bez drogi do domu to nie po prostu sequel, ale metaprodukcja, w której Spider-Man walczy ze złoczyńcami “z poprzednich żyć”. Reżyser określił produkcję jako Spider-Man: Koniec gry. Poniżej wiodąca fotografia i kilka innych pochodzących z magazynu:

Przypomnijmy, że nadchodzącym widowisku Peter Parker zmierzy się z konsekwencjami wydarzenia z końcówki Spider-Mana: Daleko od domu, w której Mysterio zdradził jego tożsamość całemu światu. O pomoc poprosi Doktora Strange’a.  W Spider-Manie: Bez drogi do domu oficjalnie występują między innymi Tom Holland, Zendaya, Benedict Cumberbatch, Alfred Molina, Jamie Foxx, Jacob Batalon oraz Marisa Tomei. Reżyseruje Jon Watts. Premiera 17 grudnia.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA