search
REKLAMA
News

SPIDER-MAN Tobeya Maguire’a miał walczyć z Zielonym Goblinem w “Bez drogi do domu”. Zdjęcia zza kulis

Spider-Man Maguire’a mierzył się z Goblinem w filmie z 2002 roku.

Łukasz Budnik

11 marca 2022

goblin sm
REKLAMA

Jedną z największych gwiazd Spider-Mana: Bez drogi do domu okazał się Willem Dafoe, który powtórzył rolę Zielonego Goblina z trylogii Sama Raimiego i zachwycił widzów swoją rolą antagonisty.

Występ aktora po premierze komplementowali Tom Holland i Zendaya, mówiąc o tym, że Dafoe przerażał ekipę na planie, gdy wchodził w rolę Goblina. Aktor przed przyjęciem roli chciał mieć pewność, że sam będzie mógł wykonywać wyczyny kaskaderskie, bez korzystania z pomocy dublera. W czasie filmu Spider-Man walczy z Goblinem w starciach na pięści, choć złoczyńca porusza się także na swojej słynnej lotni. Okazuje się, że realizowano też scenę starcia Goblina ze Spider-Manem granym przez Tobeya Maguire’a.

W opublikowanym na YouTubie materiale zza kulis widzimy fragmenty, w których Spider-Man Maguire’a znajduje się na lotni wraz z Goblinem. W samym filmie bohaterowie nie mieli ze sobą interakcji (poza tym, że Goblin ugodził Spider-Mana nożem), wygląda jednak na to, że była ona pierwotnie w scenariuszu. Poniżej kadry z zakulisowego materiału oraz sam filmik:

no way home kulisy 2

no way home kulisy

12 kwietnia Spider-Man: Bez drogi do domu pojawi się na nośnikach.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA