search
REKLAMA
News

SEX EDUCATION. Data premiery trzeciego sezonu i pierwsze zdjęcia

Nowe odcinki “Sex Education” zadebiutują we wrześniu.

Łukasz Budnik

24 czerwca 2021

REKLAMA

Netflix opublikował pierwsze zdjęcia z nadchodzącego trzeciego sezonu Sex Education. Poznaliśmy też datę premiery i zarys fabuły.

Oto, czego możemy się spodziewać w kolejnych odcinkach:

Zaczął się kolejny rok. Otis ma dziewczynę, Eric chce uprawiać seks, a Jean będzie mieć dziecko. Tymczasem nowa dyrektorka szkoły, Hope (w tej roli Jemima Kirke), próbuje przywrócić Moordale do rangi filaru doskonałości, Aimee odkrywa feminizm, Jackson przeżywa zauroczenie, a zagubiona wiadomość głosowa wychodzi na jaw. Przygotuj się na zobowiązania wobec zwierząt, zjawiska z kosmosu, sromowe babeczki i o wiele więcej Pani Groff.

Do swoich ról z poprzednich sezonów powrócą między innymi Asa Butterfield, Gillian Anderson, Emma Mackey, Aimee Lou Wood i Ncuti Gatwa. Pojawią się także nowe twarze – Jason Isaacs zagra Petera Groffa, Indra Ové zastępczą mamę Elsie – Annę, a debiutują Dua Saleh niebinarną postać Cal. Nowe odcinki pojawią się na Netfliksie 17 września. 

Poniżej zdjęcia:

Poniżej zakulisowe zdjęcia:

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA