„Seks daje władzę”. Pierwszy plakat PĘTLI, nowego filmu PATRYKA VEGI

4 września do kin trafi Pętla, nowy film Patryka Vegi. Do tej pory widzieliśmy dwa zwiastuny produkcji, dziś przyszedł czas na plakat.
Twórca sięgnął do historii tak zwanej afery podkarpackiej dotyczącej agencji towarzyskich na Podkarpaciu, w których mieli bywać biznesmeni i znani politycy. Z aferą łączono również tajemniczą śmierć boksera Dawida Kosteckiego mającego być jednym ze świadków w sprawie.
Prace na planie filmu Vegi trwały pomimo panującej w Polsce pandemii koronawirusa. W obsadzie znaleźli się m.in. Antoni Królikowski, Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke – cała trójka współpracowała już z Vegą przy różnych okazjach.
Bad Boy – ostatni film Vegi – miał premierę 18 lutego tego roku i cieszył się umiarkowanym zainteresowaniem widzów. Produkcję zobaczyć możemy na Netfliksie.