search
REKLAMA
News

Sean Gunn zwraca się do PREZESA DISNEYA: Powinieneś się, ku*wa, wstydzić, Bob

W Hollywood trwa strajk aktorów i scenarzystów, a gwiazda “Strażników Galaktyki” nie przebiera w słowach.

Filip Pęziński

15 lipca 2023

REKLAMA

Rośnie napięcie w Hollywood. Połączony strajk scenarzystów i aktorów to sytuacja, z którą branża nie mierzyła się od lat 60. Więcej o całej sprawie pisaliśmy TUTAJ. Tymczasem do sieci trafiło nagranie, w którym Sean Gunn – gwiazda Strażników Galaktyki i brat Jamesa Gunna – w mocnych słowach zwrócił się do Boba Igera, prezesa Disneya.

Oto co powiedział:

Bob Iger (…) musi pamiętać, że w 1980 roku prezes jak on zarabiał 80 razy więcej od swojego najmniej zarabiającego pracownika, a dziś Bob Iger zarabia 400 razy więcej niż jego najmniej zarabiający pracownik. Myślę, że powinieneś się, ku*wa, wstydzić, Bob. Może powinieneś spojrzeć w lustro i spytać siebie samego, czemu tak jest. (…) Czy to moralnie w porządku? (…) Jeśli dlatego, że tak działają korporacje, to to ssie. A ciebie czyni gównianą osobą, jeśli to jest twoja odpowiedź. Wróć do nas z lepszą odpowiedzią.

Tutaj możecie zobaczyć nagranie:

Przypominamy, że Sean Gunn odnosił się do niesławnej już wypowiedzi Boba Igera, w której CEO korporacji tłumaczył, że oczekiwania, jakie mają scenarzyści i aktorzy, są nierealne i jest ogólnie zaniepokojony tym, że w „tak trudnych popandemicznych czasach” postanowili jeszcze bardziej zaszkodzić branży, która ich utrzymuje.

Filip Pęziński

Filip Pęziński

Wychowany na "Batmanie" Burtona, "RoboCopie" Verhoevena i "Komando" Lestera. Miłośnik filmów superbohaterskich, Gwiezdnych wojen i twórczości sióstr Wachowskich. Najlepszy film, jaki widział w życiu, to "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj".

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA