search
REKLAMA
News

Scenarzystka filmów o VENOMIE wyreżyseruje kolejną odsłonę serii z Tomem Hardym

“Venom” do tej pory doczekał się dwóch części.

Łukasz Budnik

28 października 2022

venom
REKLAMA

Pojawiły się nowe wieści na temat trzeciej części serii Venom. Dowiedzieliśmy się, że reżyserią projektu zajmie się Kelly Marcel, która była współautorką scenariusza dwóch pierwszych odsłon. Także i tutaj będzie pełnić również rolę scenarzystki, na bazie historii opracowanej wraz z gwiazdą serii – Tomem Hardym. Poprzednie odsłony reżyserowali kolejno Ruben Fleischer i Andy Serkis. 

Według źródeł, Marcel i Hardy mają podobną wizję tego, jak poprowadzić historię Venoma w kolejnej odsłonie serii (wspólnie pracowali także przy poprzedniej). Nie znamy jeszcze szczegółów na temat fabuły trzeciej części; w poprzedniej mierzył się z Carnage’em, w którego wcielił się Woody Harrelson. Nie wiemy też nic o obsadzie. Ostatni raz widzieliśmy Venoma (a właściwie Eddie’ego Brocka) w scenie po napisach ze Spider-Mana: Bez drogi do domu, gdzie przez chwilę przebywał w świecie kinowego uniwersum Marvela. Poprzednie odsłony serii o Venomie zarobiły łącznie 1,36 miliarda dolarów.

venom 2 carnage
Venom 2: Carnage

Marcel, poza Venomami, ma na koncie m.in. także scenariusz do pierwszej części 50 twarzy Greya, jak również do filmu Ratując pana Banksa, który napisała z Sue Smith.

Czekamy na dalsze informacje.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA