search
REKLAMA
News

Sam Rockwell jest chętny do powrotu do MCU. Interesuje go “Thunderbolts”

Sam Rockwell zagrał w “Iron Manie 2”.

Łukasz Budnik

13 września 2022

REKLAMA

Iron Manie 2 jedną z ról zagrał Sam Rockwell. Aktor wcielił się w rolę Justina Hammera, biznesowego rywala Tony’ego Starka, który stał na czele Hammer Industries. Rockwell wrócił do MCU na potrzeby krótkometrażówki All Hail The King, ale od tamtej pory nie widzieliśmy jego postaci. Czy może się to zmienić?

W 2024 roku zadebiutuje film Thunderbolts, finałowy film 5. fazy MCU, który opowie o kolejnej drużynie uniwersum, tym razem składającej się z antybohaterów. Do swoich ról z poprzednich filmów MCU powrócą Julia Louis Dreyfuss jako Allegra, David Harbour jako Red Guardian, Hannah John Kamen jako Ghost, Wyatt Russell jako US Agent, Olga Kurylenko jako Taskmaster, Florence Pugh jako Yelena Belova oraz Sebastian Stan jako Bucky Barnes. Rockwell został spytany w ostatnim wywiadzie, czy byłby skłonny powrócić do roli Hammera w tym właśnie filmie. Aktor odpowiedział:

Tak, zdecydowanie. Interesowałoby mnie to. [“Thunderbolts”] brzmi super. [Granie Hammera] to frajda, jest jak prawdziwy Lex Luthor.

Rockwella i granego przez niego Hammera łączono także z innym projektem – serialem Armor Wars, którego gwiazdą będzie Don Cheadle. Nie ma jednak żadnych oficjalnych informacji na ten temat.

Gdyby Rockwell wrócił do MCU, byłby kolejną gwiazdą pierwszej fazy, która współcześnie znów pojawia się w uniwersum. Do roli z Incredible Hulka powrócił już Tim Roth, a w kolejnej części Kapitana Ameryki zobaczymy także Tima Blake Nelsona, także z Incredible Hulka

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA