search
REKLAMA
News

Sam Neill wspomina, jak KSIĘŻNA DIANA reagowała podczas seansu PARKU JURAJSKIEGO

Sam Neill w nowej odsłonie serii powtarza rolę Alana Granta.

Łukasz Budnik

8 czerwca 2022

neill diana
REKLAMA

Trwa kampania promocyjna Jurassic World Dominion, kolejnej odsłony słynnej serii. W głównych rolach ponownie pojawią się Chris Pratt i Bryce Dallas Howard, lecz w filmie zobaczymy także głównych bohaterów oryginalnego filmu Stevena Spielberga, granych przez Laurę Dern, Sama Neilla i Jeffa Goldbluma. 

Neill podczas jednego z wywiadów opowiedział o tym, jak podczas londyńskiej premiery oryginalnego Parku Jurajskiego reagowała księżna Diana. Aktor wspomina:

Podczas podróży po światowych premierach widziałem ten film jakieś sześć razy, więc przyjemność sprawiało mi obserwowanie reakcji ludzi. W Londynie posadzono mnie obok księżnej Diany, która wręcz podskakiwała ze strachu na fotelu. To była frajda. Jednym okiem oglądałem, jak reaguje na film, drugim patrzyłem na ekran. Czasem zakrywała oczy rękoma. Film naprawdę jej się podobał.

Neill dodał, że Diana po seansie rozmawiała z jego dziesięcioletnim synem i “zgadzali się we wszystkim”.

jurassic park triceratops 1500x844

Za scenariusz do Jurassic World Dominion odpowiadają Emily Carmichael i Colin Trevorrow, który jest także reżyserem. Fabuła rozgrywać się będzie cztery lata po Upadłym królestwie, gdy uwolnione dinozaury zajmują kolejne tereny na świecie. Grany przez Pratta Owen zajmuje się ich ochroną. Jak czytamy w opisie filmu, sytuacja ta ukształtuje przyszłość naszego świata i roli ludzi.

Jurassic World Dominion trafi do kin w piątek.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA