search
REKLAMA
News

ROBERT PATTINSON jako BRUCE WAYNE na nowych zdjęciach z planu THE BATMAN

Łukasz Budnik

12 października 2020

REKLAMA

Prawie miesiąc temu zdjęcia do The Batman zostały wznowione po tym, jak Robert Pattinson pokonał koronawirusa. Ekipa pracuje właśnie w Liverpoolu, gdzie niedawno kręcono jedną ze scen do filmu. Na portalu “Daily Mail” udostępniono kilkanaście zdjęć z planu, na których widzimy m.in. Roberta Pattinsona w roli Bruce’a Wayne’a. 

Realizowana sekwencja będzie prawdopodobnie pogrzebem, a jej część widzieliśmy już w zwiastunie filmu (uroczystość została tam przerwana przez taranujący wszystko samochód). Część zdjęć zobaczycie poniżej, a TUTAJ możecie obejrzeć pełną relację. Zobaczcie także zdjęcia Pingwina i Catwoman – TUTAJ.

Zanim produkcja filmu została wznowiona, reżyser Matt Reeves miał gotowe dopiero 1/4 filmu. Premiera widowiska zapowiedziana jest aktualnie na 4 marca 2022 roku.

Oprócz Pattinsona na ekranie zobaczyć mamy w The Batman m.in. Colina Farrella, Zoë KravitzPaula DanoJeffreya Wrighta oraz Andy’ego Serkisa, Johna Turturro i Petera Sarsgaarda. Film ma być opowieścią utrzymaną w klimacie noir, która skupi się na detektywistycznych umiejętnościach bohatera.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA