search
REKLAMA
News

RICK I MORTY w AKTORSKIEJ wersji w nowym spocie Adult Swim

Finałowy odcinek piątego sezonu serialu “Rick i Morty” zadebiutuje w poniedziałek.

Łukasz Budnik

3 września 2021

REKLAMA

Zbliża się finał piątego sezonu serialu animowanego Rick i Morty. Produkcja zadebiutowała w 2013 roku – między kolejnymi sezonami fani musieli uzbroić się w sporo cierpliwości, bo przerwy trwały nawet do 25 miesięcy. W międzyczasie sporo mówiło się o tym, kto mógłby wcielić się w tytułowych bohaterów w ewentualnej filmowej adaptacji. Dziś stacja Adult Swim opublikowała spot, w którym po raz pierwszy widzimy Ricka i Morty’ego w wersji aktorskiej.

W roli Ricka obsadzono Christophera Lloyda – to o tyle ciekawe, że Rick i Morty wywodzi się z krótkometrażowej animacji opartej na Powrocie do przyszłości, gdzie Lloyd wcielił się w rolę doktora Browna. Morty’ego w spocie zagrał z kolei Jaeden Martell. Choć w związku ze zbliżającą się premierą piątego sezonu klip można traktować jako element marketingu, warto zwrócić uwagę na opis – C-132 oznacza inną wersję Ricka i Morty’ego niż ta, której losy śledzimy w serialu (tamta wersja to C-137). Nie jest więc wykluczone, że Lloyd i Martell pojawią się także w którymś z odcinków.

Fani Ricka i Morty’ego mają przed sobą jeszcze kilkadziesiąt przygód bohaterów – po zakończeniu 3 sezonu dowiedzieliśmy się, że serial został przedłużony na kolejne 70 odcinków, które będą podzielone na nieokreśloną liczbę sezonów.

Finał piątego sezonu będzie można obejrzeć w Polsce w najbliższy poniedziałek. 

AKTUALIZACJA: Opublikowano kolejny spot z udziałem aktorów.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA