search
REKLAMA
News

RICK I MORTY. Taika Waititi w pierwszym fragmencie z czwartego sezonu

Łukasz Budnik

20 lipca 2019

REKLAMA

Na trwającym Comic Conie swój panel dostali twórcy oraz obsada Ricka i Morty’egoW listopadzie tego roku zobaczymy wyczekiwany czwarty sezon serialu, a wczoraj zaprezentowano jego pierwszy fragment. Co ciekawe, gościnnie słyszymy w nim Taikę Waititiego, który użycza głosu kosmicie psującemu nerwy Morty’emu i Jerry’emu. 

Justin Roiland i Dan Harmon wypowiedzieli się przy okazji na temat długiej przerwy między sezonami i stwierdzili, że zajęło im 1,5 roku zanim w ogóle mieli pewność, że mogą tworzyć następne odcinki. Zapewnili jednak, że taka sytuacja się już nie powtórzy. Przypomnijmy, że w tym momencie zaplanowanych jest aż 70 nowych epizodów serialu.

Publiczności pokazano jeszcze jedną scenę, choć z nieukończoną animacją. Według relacji we wspomnianym fragmencie Rick powstrzymuje Jerry’ego przed upadkiem z drabiny, strzelając w niego promieniem zmniejszającym grawitację. Stwierdza później, że to bardziej imponujące niż chodzenie po wodzie i że nie urodził się z boskimi mocami, ale sam je sobie stworzył.

Odpowiadając na pytania fanów, twórcy stwierdzili, że w nowym sezonie mogą pojawić się znane z pierwszej serii Miszuki.

Czekacie na kolejne odcinki?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA