search
REKLAMA
News

Reboot STRAŻNIKA TEKSASU ma nowy tytuł i plakat

Łukasz Budnik

15 maja 2020

jared padalecki walker texas ranger
REKLAMA

Strażnik Teksasu, słynny serial z Chuckiem Norrisem emitowany od 1993 do 2001 roku, to kolejna produkcja która doczeka się odświeżonej wersji.  We wrześniu ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że stacja CBS Television przymierza się do stworzenia nowej odsłony tej kultowej historii. 

Scenariusz nowego Strażnika Teksasu stworzy Anna Fricke (Valor, Raport mniejszości), która obejmie też stanowisko producentki serialu. Tytułową rolę zagra tym razem aktor doskonale znany fanom Supernatural – Jared Padalecki, który w tym roku kończy przygodę z tym emitowanym od 2005 roku serialem. On również będzie produkować nowego Strażnika. Dziś poznaliśmy tytuł serialu – będzie się on nazywać po prostu Walker. Poniżej teaserowy plakat:

Głównym bohaterem serialu będzie Cordell Walker, wdowiec  wychowujący dwójkę dzieci. Mężczyzna po dwóch latach wróci do domu w Austin i odkryje, jak wiele się tam zmieniło. Fabuła skupi się na Walkerze próbującym nawiązać nić porozumienia ze swoją partnerką w pracy i jego życiu rodzinnym. Ponadto, mężczyzna zaczyna nabierać podejrzeń co do prawdziwych okoliczności śmierci żony.

Premiera planowana jest na styczeń 2021.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA