search
REKLAMA
News

Gwiazdy śpiewają “Eat It” WEIRD ALA YANKOVICA. Parodia nagrania Gal Gadot

Łukasz Budnik

15 maja 2020

REKLAMA

W marcu Gal Gadot postanowiła wyrazić solidarność z ofiarami koronawirusa i zaprosiła inne gwiazdy do wspólnego zaśpiewania “Imagine” Johna Lennona. Inicjatywa zniesmaczyła internautów, którzy zarzucili celebrytom hipokryzję, oderwanie od rzeczywistości i niedelikatność, pisząc, że prawdziwa chęć pomocy zostałaby wyrażona za pomocą zbiórki charytatywnej lub po prostu przekazania środków potrzebującym. Tymczasem do sieci trafiło nowe nagranie, na którym gwiazdy śpiewają… “Eat It” Weird Ala Yankovica.

Wokalista słynie z parodii popularnych utworów – ten śpiewany w filmiku jest przerobioną wersją “Beat It” Michaela Jacksona. Powstał w 1984 roku, a jego zmodyfikowany tekst jest nawoływaniem do zjedzenia czegoś z talerza. Parodystyczny charakter ma też samo nagranie, choć zadbano tu także o pomoc potrzebującym. Bob Odenkirk i David Cross pokazali je w ramach streamu mającego charytatywny charakter. Na końcu filmiku znajdziemy odnośnik do strony, gdzie sami możemy przekazać środki. W zabawie wzięli udział między innymi Bryan Cranston, Rhea Seehorn, Michael Mando, Michael McKean, Jack Black, Fred Armisen, Patton Oswalt, Sarah Silverman i sam Yankovic. Piosenkarz udostępnił film na Twitterze, sarkastycznie dodając, że nie ma problemu którego nie można ominąć jeśli ma się gwiazdy które zbierają się, by zaśpiewać. Specyficzny cover posłuchacie poniżej:

Jak podoba wam się ta inicjatywa?

Fotka główna: MovieWeb

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA