search
REKLAMA
News

Przerażający Dracula na zdjęciach z horroru DEMETER: PRZEBUDZENIE ZŁA

Film zadebiutuje w sierpniu.

Łukasz Budnik

30 lipca 2023

REKLAMA

W sierpniu na ekrany kin trafi film Demeter: Przebudzenie zła. Horror ten to adaptacja jednego z rozdziałów Draculi Brama Stokera, opowiadającego o losach tytułowego żaglowca Demeter, na pokładzie którego wampir przypłynął do Anglii. Do sieci trafiły fotki promujące produkcję. 

W opisie czytamy:

Dziwne i przerażające wydarzenia spotykają skazaną na zagładę załogę, która próbuje przetrwać oceaniczną podróż z Transylwanii do Londynu, śledzona każdej nocy przez bezlitosną obecność na pokładzie statku: legendarnego wampira znanego jako Dracula. Kiedy Demeter w końcu dociera do wybrzeży Anglii, jest to zwęglony, opuszczony wrak. Po załodze nie ma śladu.

W filmie wystąpili m.in. David Dastmalchian, Liam Cunningham, Aisling Franciosi, Jon Jon Briones, Stefan Kapicic, Nikolai Nikolaeff i Corey Hawkins. W Draculę wcielił się Javier Botet. Film wyreżyserował André Øvredal, twórca m.in. Autopsji Jane Doe. Pierwsza wersja scenariusza filmu powstała już 20 lat temu. Poniżej zdjęcia:

Demeter Przebudzenie zła 2.JPG

Demeter Przebudzenie zła 9.JPG

Demeter Przebudzenie zła 4.JPG

Demeter Przebudzenie zła 3.JPG

Demeter Przebudzenie zła 5.JPG

Demeter Przebudzenie zła 6.JPG

Demeter Przebudzenie zła 8.JPG

Demeter Przebudzenie zła 7.JPG

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA