search
REKLAMA
News

PRIYANKA CHOPRA wspomina o swojej roli w MATRIXIE 4. Zapowiada niespodziankę

Łukasz Budnik

22 stycznia 2021

chopra matrix 4
REKLAMA

Po niemal dwudziestu latach od Matrixa: Rewolucji, planowo już w tym roku Keanu Reeves powróci jako Neo w widowisku reżyserowanym przez Lanę Wachowską. Szczegóły fabuły owiane są jeszcze tajemnicą, wiemy jednak, że poza Neo, w filmie pojawi się Trinity grana przez Carrie Anne-Moss. 

Poza nimi, w obsadzie znajdą się również Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Jada Pinkett Smith, Jonathan Groff, Jessica Henwick oraz Priyanka Chopra. Ta ostatnia powiedziała ostatnio kilka słów o swojej roli. W rozmowie z “Variety” zasugerowała, że nie brała udziału w scenach akcji i dodała:

Nie mogę powiedzieć wiele, ale jest kimś, kogo się nie spodziewacie. Mogę zdradzić, że zakończyłam już prace na planie. To był pierwszy film, który zrobiłam po lockdownie i nigdy nie czułam się bezpieczniejsza podczas pracy nad filmem.

Chopra nie jest pierwszą aktorką, która wypowiada się na temat widowiska. Sam Reeves stwierdził w jednym z wywiadów, że Wachowski napisała piękny scenariusz. Neil Patrick Harris wspominał, że jego rola jest niewielka, a Yahya Abdul-Mateen II jest pewny, że widzom spodoba się nowa odsłona. Z kolei Jessica Henwick zapowiedziała, że nowe widowisko będzie równie przełomowe, jak oryginał.

Aktualnie premiera czwartego Matrixa jest zaplanowana na 22 grudnia, a film trafi zarówno do kin, jak i na platformę HBO Max. Choć twórcy nie zaprezentowali jeszcze zwiastuna lub zdjęć promocyjnych, w opublikowanym niedawno spocie Warner Bros. i HBO Max pokazano prawdopodobne logo nadchodzącej kontynuacji – czarny napis “Matrix” na białym tle. Jeśli takie logo się utrzyma, można wnioskować, że tytuł zapowiedziano widowiska to właśnie po prostu Matrix.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA