search
REKLAMA
News

Kaley Cuoco z TEORII WIELKIEGO PODRYWU mówi o dziwnym spotkaniu ze stewardessą

Maria Grzybowska

22 stycznia 2021

REKLAMA

Ostatnio w rozmowie dla portalu USA Today Kaley Cuoco, znana przede wszystkim z roli Penny w sitcomie Teoria wielkiego podrywu, opowiedziała o dziwnej sytuacji, która przydarzyła jej się na pokładzie samolotu.

Teoria wielkiego podrywu to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych sitcomów XXI wieku. Produkcja doczekała się dwunastu sezonów oraz spin-offu pt. Young Sheldon i zyskała wielkie grono fanów. W jednej z głównych ról w serialu oglądaliśmy Cuoco, która wcielała się w Penny, kelnerkę zaprzyjaźnioną z grupą głównych bohaterów. Zakończenie serialu sprowokowało pytania, czego możemy spodziewać się dalej w życiu zawodowym obsady. Póki co Cuoco i Jim Parsons (Sheldon Cooper) zdają się mieć najwięcej pracy. Aktorkę mogliśmy niedawno oglądać w pierwszym sezonie serialu Stewardessa, gdzie wcieliła się w kobietę wplątaną w sprawę morderstwa. Zarówno cała produkcja, jak i jej rola zostały ciepło przyjęte, a serial został już przedłużony na drugi sezon. Natomiast we wspomnianym wywiadzie Cuoco opowiedziała, o niezręcznym spotkaniu z prawdziwą stewardessą, jakiego doświadczyła podczas podróży samolotem.

Znienacka stewardessa podeszła do mnie i powiedziała “Penny, Penny”, po czym zaczęła pukać w powietrzu w moją stronę.

“Pierwszy raz jest tradycyjny, ale drugi i trzeci są po to, żeby ludzie założyli spodnie.” – Sheldon

kaley cuoco

Aktora nie miała pojęcia, o co chodzi. Dopiero później zrozumiała, że stewardessa naśladuje nawyk Sheldona, który miał w zwyczaju zawsze trzykrotnie powtarzać pukanie do drzwi mówiąc jednocześnie imię osoby, do której się dobija.

Trochę się przestraszyłam. Widziałam po jej minie, że było jej głupio, ale pomyślałam – w porządku, ale dlaczego pukasz? To nie było jasne. Stewardessa pewnie myślała, że to będzie bardzo zabawne, ale może z perspektywy czasu teraz tego żałuje.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun Stewardessy.

 

Avatar

Maria Grzybowska

REKLAMA