search
REKLAMA
News

PREY największą premierą Hulu w historii. Najlepszy wynik oglądalności wśród filmów i seriali

“Prey” zadebiutowało w ostatni piątek.

Łukasz Budnik

10 sierpnia 2022

Prey
REKLAMA

Prey, kolejna odsłona serii o Predatorze, cieszy się uznaniem wśród krytyków – w tym momencie ma 92% pozytywnych recenzji przy 196 zarejestrowanych w serwisie Rotten Tomatoes. Z kolei wśród widzów 81% użytkowników oceniło widowisko pozytywnie. W parze z dobrymi ocenami poszła oglądalność.

Wczoraj 20th Century Studios poinformowało, że Prey może się pochwalić największą oglądalnością wśród wszystkich premier filmowych i serialowych na platformie Hulu (w ciągu pierwszych trzech dni od debiutu). Oznaczałoby to, że film Dana Trachtenberga obejrzało więcej osób niż Kardashianów, którzy w kwietniu zostali określeni przez Hulu jako największa premiera platformy. To nie wszystko – Prey był także najchętniej oglądaną premierą na Star+ w Ameryce Łacińskiej oraz na Disney+ wśród produkcji należących do kategorii Star. Konkretne informacje na temat oglądalności nie zostały na ten moment udostępnione.

Prey śledzimy losy Naru (Amber Midthunder), wojowniczki z plemienia Komanczów żyjącej w czasach przed kolonizacją Północnej Ameryki, która walczy kosmicznym łowcą, aby bronić mieszkańców wioski i udowodnić swoją wartość.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA