search
REKLAMA
News

Prace nad THE BATMAN wstrzymane

Łukasz Budnik

15 marca 2020

REKLAMA

W związku z pandemią koronawirusa wciąż wstrzymywana jest realizacja kolejnych zapowiedzianych filmów i seriali. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że zdecydowano się na przerwę w pracach nad między innymi Stranger Things 4 oraz drugim sezonem Euforii, a z filmów nad Jurassic World: Dominion, kolejną odsłoną słynnej serii. Przerwano także zdjęcia do The Batman.

Warner Bros. podjęło decyzję o wstrzymaniu produkcji na dwa tygodnie niedługo przed planowanym przeniesieniem się ekipy do Liverpoolu, gdzie miały być kontynuowane zdjęcia. Przypomnijmy, że podczas przygotowań do innego filmu studia, biografii Elvisa Presleya, zdiagnozowano koronawirusa u Toma Hanksa. Nie wiadomo, kiedy skończą się zdjęcia do The Batman i czy opóźnienie wpłynie na datę premiery zaplanowaną na 25 lipca 2021. Jeśli tak, film Matta Reevesa będzie kolejnym, który trafi do kin w późniejszym terminie – przeniesiono już między innymi premiery Nie czas umierać, Szybkich i wściekłych 9 oraz Cichego miejsca 2. 

Na ten moment Warner Bros. nie zdecydowało się przerwać prac na czwartym Matrixem, choć być może jest to tylko kwestią czasu. Według informacji przekazanych przez “Variety”, kontynuacja słynnej serii science fiction powstaje właśnie w Berlinie. 

Czekamy na informacje dotyczące powrotu ekipy na plan.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA