search
REKLAMA
News

Poznaliśmy tytuł i zarys fabuły trzeciej części OBECNOŚCI

Łukasz Budnik

9 grudnia 2019

REKLAMA

Podczas brazylijskiego Comic Conu ogłoszono oficjalny tytuł i zarys fabuły Obecności 3. Kolejna odsłona popularnej serii będzie się nazywać Conjuring: The Devil Made Me Do It (Diabeł kazał mi to zrobić). 

Nowa część będzie pełną dreszczyku historią o terrorze, morderstwie i nieznanej złej sile która wprawiła w szok nawet doświadczonych w badaniu paranormalnych spraw Eda i Lorraine Warrenów. To jedna z najbardziej sensacyjnych spraw, z jakimi przyszłości im się zmierzyć – zaczęła się od walki o duszę młodego chłopca, a skończyła na podejrzanym o morderstwo, który bronił się twierdzeniem, że został opętany przez demona.

W filmie ponownie zobaczymy Patricka Wilsona i Verę Farmigę, do których dołączą Ruairi O’Connor, Sarah Catherine Hook oraz Julian Hilliard. Na stanowisko reżysera nie powróci jednak James Wan. Zastąpi go Michael Chaves, który ma na koncie Topielisko. Klątwę La Llorony. Trzecia Obecność trafi do kin 11 września 2020 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA