search
REKLAMA
News

Poznaliśmy prawdopodobny (i absurdalnie długi) tytuł BORATA 2

Łukasz Budnik

28 września 2020

REKLAMA

Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej z Sachą Baronem Cohenem w roli tytułowego dziennikarza trafił do kin w 2006 roku i osiągnął niemały sukces, zarabiając 262 miliony dolarów na świecie przy budżecie zaledwie 18 milionów. Na początku września Collider potwierdził, że aktor zrealizował kontynuację swojego mockumentu. Teraz poznaliśmy jego prawdopodobny tytuł, w którym wspomina się wiceprezydenta USA – Michaela Pence’a.

W usuniętym już wpisie na stronie Writer’s Guild of America kontynuacja Borata zatytułowana była Borat: Gift of Pornographic Monkey to Vice Premiere Mikhael Pence to Make Benefit Recently Diminished Nation of KazakhstanW związku z tym, że wpis zniknął ze strony, istnieje prawdopodobieństwo modyfikacji tytułu, choć w tej formie bez wątpienia jest on godnym następcą pierwowzoru. We wpisie widniały też nazwiska scenarzystów: Anthony Hines (Borat, Bruno i Da Ali G Show), Nina Pedrad (30 Rock, New Girl) oraz Dan Swimmer (Who Is America).

Jeszcze nie wiadomo, jak będzie się przedstawiać fabuła sequela, choć informacje mówią o tym, że Borat – teraz już rozpoznawalny ze względu na pierwszy film – będzie musiał działać pod przykrywką, aby przeprowadzać wywiady. Jedno ze źródeł stwierdziło, że filmie “Cohen zagra Borata grającego Cohena”.

Collider poinformował, że Cohen pokazał już kontynuację kilku osobom (póki co tym związanym z przemysłem filmowym), nie wiadomo jednak nic na temat daty premiery filmu – niewykluczone, że odbędzie się ona już wkrótce, jeszcze przed wyborami w USA, które przypadają na początek listopada.

Chcecie obejrzeć kolejny film opowiadający o Boracie?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA