search
REKLAMA
News

Poznaliśmy prawdopodobny czas trwania BATMANA z Robertem Pattinsonem. Szykuje się długie widowisko

“Batman” zadebiutuje 4 marca.

Łukasz Budnik

19 stycznia 2022

batman 1
REKLAMA

Na 4 marca 2022 roku zaplanowana jest premiera Batmana Matta Reevesa. W tytułowej roli zobaczymy Roberta Pattinsona, a antagonistę – Riddlera – gra Paaul Dano. Poza nimi, w obsadzie są jeszcze Jeffrey Wright, Peter Sarsgaard, Andy Serkis oraz Zoë Kravitz. Niedawno poznaliśmy kategorię wiekową filmu, a teraz do sieci trafiły informacje o prawdopodobnym czasie trwania.

Według strony Imax Melbourne nowe widowisko o Batmanie potrwa aż 176 minut. Dane te potwierdza poniekąd IMDb, gdzie widnieje teraz informacja o 175 minutach. Jeśli rzeczywiście Batman potrwa prawie 3h, będzie najdłuższym filmem o solowych perypetiach tego bohatera, wyprzedzając film Mroczny Rycerz powstaje, który trwał 165 minut. Z kolei spośród produkcji w których Batman występuje niekoniecznie jako wiodąca postać, to Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera może pochwalić się najdłuższym czasem trwania (232 minuty).

Czekamy na oficjalne potwierdzenie tych informacji

batman plakat

Przypomnijmy, że Batman otrzymał kategorię PG-13. Na stronie FilmRatings.com czytamy, że powodem są “niepokojące i pełne przemocy treści, narkotyki, mocny język i sugestywne sceny”. Kategorię PG-13 otrzymywały do tej pory także poprzednie filmy o Batmanie, te w reżyserii Tima Burtona, Joela Schumachera i Christophera Nolana.

The Batman tytułowy bohater po dwóch latach działalności jest już ucieleśnieniem zemsty dla mieszkańców Gotham City. W mieście pojawia się Riddler – zabójca, który bierze na cel elitę Gotham. Batman prowadząc śledztwo na swojej drodze spotyka między innymi Selinę Kyle oraz Oswalda Cobblepota,

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA