search
REKLAMA
News

Poznaliśmy datę premiery BORATA 2. Film trafi bezpośrednio do streamingu

Łukasz Budnik

30 września 2020

filmorgpl borat01
REKLAMA

Na początku września dowiedzieliśmy się, że Sacha Baron Cohen zrealizował kontynuację swojego mockumentu Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej, który trafił do kin w 2006 roku i osiągnął niemały sukces, zarabiając 262 miliony dolarów na świecie przy budżecie zaledwie 18 milionów. Dziś wiemy już, kiedy widzowie będą mogli obejrzeć najnowsze dzieło Cohena.

Prawa do kontynuacji Borata, która ma być zatytułowana Borat: Gift of Pornographic Monkey to Vice Premiere Mikhael Pence to Make Benefit Recently Diminished Nation of Kazakhstan, nabyło Amazon Studios. W związku z tym film zostanie pokazany na platformie Amazon Prime Video, a trafi tam 23 października. Dostęp do filmu będzie miało 240 krajów.

Jeszcze nie wiadomo, jak będzie się przedstawiać fabuła sequela, choć informacje mówią o tym, że Borat – teraz już rozpoznawalny ze względu na pierwszy film – będzie musiał działać pod przykrywką, aby przeprowadzać wywiady. Jedno ze źródeł stwierdziło, że filmie “Cohen zagra Borata grającego Cohena”. “Deadline” przekazuje z kolei, że aktor podczas zdjęć co najmniej dwa razy nosił kamizelkę kuloodporną.

Za scenariusz filmu odpowiadają Cohen, Anthony Hines (Borat, Bruno i Da Ali G Show), Nina Pedrad (30 Rock, New Girl) oraz Dan Swimmer (Who Is America).

Planujecie obejrzeć drugiego Borata?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA