search
REKLAMA
News

Powstanie serialowa adaptacja gry FALLOUT

Łukasz Budnik

3 lipca 2020

REKLAMA

Świetna wiadomość dla fanów serii gier Fallout. Jak poinformował portal “Deadline”, Amazon Studios pracuje nad serialową adaptacją dzieł studia Bethesda. Twórcami produkcji, w ramach wcześniejszego kontraktu z Amazonem, będą Jonathan Nolan i Lisa Joy, który stoją też za Westworld

Akcja Fallout toczy się w postapokaliptycznym świecie powstałym w wyniku ostrzeliwania się pociskami nuklearnymi w 2077 roku. To alternatywna rzeczywistość, w której losy USA potoczyły się inaczej, a futurystyczna technologia współistnieje ze sprzętem z lat 50. XX wieku. Twórcy wyrazili swoją ekscytację z powodu realizacji adaptacji, jako że spędzili wiele godzin przy pierwowzorze, który nazwali potężnym, przewrotnym i wypełnionym czarnym humorem. Na profilu Amazon Studios pojawił się krótki teaser:

Rozmowy na temat adaptacji Fallout trwały już od kilku lat. Na ten moment nie wiemy jeszcze nic o dacie premiery.

Cieszycie się, że powstanie taki serial? 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA