search
REKLAMA
News

Powstanie kobieca wersja ZORRO wyreżyserowana przez siostrę ROBERTA RODRIGUEZA

Weronika Lipińska

10 grudnia 2020

REKLAMA

CBS TV Studios pracuje nad realizacją serialu Zorro. Produkcja będzie nie tylko współczesną, ale też kobiecą wersją opowieści o zamaskowanym mścicielu. W projekcie uczestniczy Robert Rodriguez, jego siostra Rebecca Ridriguez oraz Sofia Vergara.

Serial napisze duet rodzeństwa Rodriguez, a wyreżyseruje Rebecca. Sofia Vergara wystąpi w roli producentki, natomiast odtwórczyni głównej roli jeszcze nie jest znana. Zorro ma opowiadać o Soli Dominguez, undergroundowej artystce, która walczy o społeczną sprawiedliwość jako współczesna wersja Zorro, mitycznego mściciela i ikonicznego bohatera zarówno książek, jak i filmów w nurcie płaszcza i szpady. Sola jest potomkinią legendarnego mściciela i decyduje się na walkę w obronie swoich bliskich i terroryzowanej społeczności.

Chyba najbardziej znanym ekranowym wcieleniem Zorro jest to Antonio Banderasa w Masce Zorro z 1998 roku. W filmie partnerowała mu Catherine Zeta-Jones, której Elena dała się poznać jako kobieta, która włada szpadą nie gorzej niż on. W finale dwójka jest szczęśliwą parą, która doczekała się potomka, co może stanowić dobry pretekst do serialowego nawiązania.

Dalsze szczegóły produkcji póki co nie są znane.

Weronika Lipińska

Weronika Lipińska

REKLAMA