search
REKLAMA
News

Powstaje kolejny STAR TREK. Studio wybrało reżysera i scenarzystę

Łukasz Budnik

20 listopada 2019

Star Trek 2009 HQ spirk 34857217 1920 800
REKLAMA

Jak informuje “Deadline”, studio Paramount przygotowuje kolejną odsłonę Star Treka i prowadzi finałowe negocjacje z twórcą, który ma napisać i wyreżyserować kolejną część. Będzie to twórca Legionu i serialowego Fargo – Noah Hawley.

Według informacji uzyskanych przez “Deadline”, w filmie ma pojawić się obsada znana z trylogii z lat 2009-2016 – Chris Pine, Zoe Saldana, Zachary Quinto, Simon Pegg i Karl Urban. Powstanie nowej odsłony nie oznacza, że do kosza ląduje Star Trek według Quentina TarantinoParamount osobno pracuje nad spin-offem, za którymś w jakimś stopniu ma stać słynny twórca.

shia labeouf wolverine

Pierwsze dwie części nowej serii wyreżyserował J.J. Abrams, a trzecią – Justin Lin. Hawley, poza dokonaniami telewizyjnymi, ma za sobą debiut reżyserski w filmie pełnometrażowym. Jego Lucy in the Sky z Natalie Portman w roli głównej nie zyskało jednak uznania krytyków. Twórca aktualnie pracuje nad czwartym sezonem Fargo, w którym ma pojawić się Chris Rock. Nie podano informacji, na kiedy planowana jest premiera jego Star Treka.

Lubicie filmy z tej serii?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA