search
REKLAMA
News

Pierwszy zwiastun “W WYSOKIEJ TRAWIE”. Netflix adaptuje opowiadanie Stephena Kinga

Łukasz Budnik

17 września 2019

REKLAMA

Stephen King ma w tym roku szczęście do ekranizacji jego dzieł. Kolejna adaptacja – W wysokiej trawie, powstała na bazie opowiadania z 2012 roku, już w przyszłym miesiącu wyląduje w bibliotece Netfliksa. Pojawił się pierwszy zwiastun.

Netflix przybliżył fabułę filmu: “Gdy rodzeństwo Becky i Cal słyszą dochodzący spośród wysokiej trawy głos małego chłopca, który wzywa pomocy, postanawiają mu pomóc. Po wejściu w pole zostają wciągnięci w świat złowieszczej mocy, która szybko ich dezorientuje i rozdziela. Odcięci od świata i niezdolni do wyrwania się tajemniczej sile Becky i Cal wkrótce odkrywają, że czasem lepiej jest pozostać zagubionym, niż dać się znaleźć.”

Opowiadanie będące materiałem źródłowym King napisał wraz z synem, Joe Hillem. Scenariuszem i reżyserią filmu zajął się Vincenzo Natali. Występuje Patrick Wilson.

Do biblioteki Netfliksa film trafi 4 października. Wcześniej, bo 20 września, film obejrzą uczestnicy festiwalu Fantastic Fest.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA