search
REKLAMA
News

Pierwszy zwiastun THE BOOK OF BOBA FETT, kolejnego serialu z uniwersum STAR WARS

The Book of Boba Fett zadebiutuje na Disney+ 29 grudnia.

Łukasz Budnik

1 listopada 2021

REKLAMA

Pod koniec zeszłego roku zakończył się drugi sezon serialu The Mandalorian, a scena po napisach zapowiedziała kolejną produkcję z uniwersum Gwiezdnych wojen – The Book of Boba Fett, poświęconą oczywiście tytułowemu kultowemu łowcy nagród. W sieci zadebiutował zwiastun.

Fabuła serialu opowie o losach Fetta i zabójczyni Fennec Shand. Bohaterowie będą poruszać się po podziemnym świecie galaktyki, aby przejąć władzę nad terytorium należącym niegdyś do Jabby rezydującego na planecie Tatooine. W serialu do swoich ról powrócą Temuera Morrison oraz Ming-Na Wen. Producentami wykonawczymi są Jon Favreau, Dave Filoni, Robert Rodriguez, Colin Wilson i Kathleen Kennedy.

Serial opowiadający o losach Fetta to tylko jedna z produkcji osadzonych w uniwersum Star Wars, które pojawią się wkrótce na Disney+. Zapowiedziane są między innymi seriale poświęcone Obi-Wanowi Kenobiemu, Ahsoce Tano (w obu do roli Dartha Vadera powróci Hayden Christensen), Cassianowi Andorowi i Lando Carlissianowi.

The Book of Boba Fett zadebiutuje na Disney+ 29 grudnia bieżącego roku.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA