search
REKLAMA
News

KEANU REEVES pomaga ekipie filmowej nosić sprzęt na nagraniu z planu JOHNA WICKA 4

Keanu Reeves powróci jako John Wick w maju 2022.

Łukasz Budnik

31 października 2021

REKLAMA

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Keanu Reeves – który ma reputację jednego z najmilszych aktorów w Hollywood – przy okazji zakończenia zdjęć do Johna Wicka 4 podarował czteroosobowej ekipie kaskaderów Rolexy z grawerem wyrażającym wdzięczność aktora. Gest Reevesa wywołał bardzo pozytywne reakcje w sieci. To nie jedyny godny pochwały czyn Reevesa związany z nową częścią Wicka.

Na Twitterze odnajdziemy nagranie z planu, na którym widzimy Reevesa w pełnym kostiumie pomagającego przenosić ekipie sprzęt na inną lokację. Aktor wnosi skrzynie po schodach i odmawia, gdy członek ekipy próbuje przejąć od niego. Filmik także zdobył ogromną popularność.

Premiera Johna Wicka 4 zaplanowana jest aktualnie na 27 maja 2022 roku. Ekipa realizowała zdjęcia w Berlinie, Paryżu, Nowym Jorku i na terenie Japonii. W przygotowaniu jest też miniserial The Continental opowiadający o młodości Winstona, właściciela tytułowego hotelu, w którym mogą zatrzymywać się płatni zabójcy. W filmach grał go Ian McShane.

Trzecia część Johna Wicka trafiła na ekrany w 2019 roku i zarobiła 327 milionów dolarów na całym świecie. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA