search
REKLAMA
News

Pierwsze plotki na temat kandydatek do roli CATWOMAN w THE BATMAN

Łukasz Budnik

3 października 2019

REKLAMA

Pojawiają się kolejne doniesienia na temat The Batman Matta Reevesa. Po tym, jak do sieci trafiły informacje że role w filmie negocjują Jonah Hill (jako antagonista) i Jeffrey Wright (jako komisarz Gordon) przyszła pora na gdybanie na temat roli Catwoman. 

Kilka dni temu pojawiły się przecieki według których bohaterka ta ma być u Reevesa czarnoskóra – reżyser chciał ponoć zatrudnić Zoë Kravitz, jednak napięty grafik nie pozwoli jej na udział w produkcji. Nowe doniesienia uwzględniają listę innych kandydatek do roli. Wśród nich są Lupita Nyong’o (Czarna Pantera, To my), Alexandra Shipp (X-Men: Mroczna Phoenix), Tessa Thompson (Thor: RagnarokCreed), Gugu Mbatha-Raw (Paradoks Cloverfield),  i Logan Browning (Drodzy biali!).

Żródło: Geeks WorldWide

Oczywiście wciąż musimy czekać na oficjalne informacje dotycząca kolejnych członków obsady, którzy dołączą do Roberta Pattinsona. Czy któraś z kandydatek według was nadawałaby się do roli Seliny Kyle?

The Batman trafi do kin w czerwcu 2021 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA