search
REKLAMA
News

OFICER I SZPIEG Romana Polańskiego od jutra w serwisach VOD

Łukasz Budnik

2 kwietnia 2020

REKLAMA

Jeśli nie zdążyliście obejrzeć w kinie Oficera i szpiega, najnowszego filmu Romana Polańskiego, już od jutra będziecie mieli okazję by nadrobić tę zaległość. Produkcja trafi na serwisy VOD – player.pl, VOD.pl oraz cineman.pl, skąd będzie można ją wypożyczyć. 

Oficer i szpieg to historia żydowskiego oficera, niesłusznie oskarżonego o zdradę i skazanego na dożywocie. Polański napisał scenariusz wraz z Robertem Harrisem, autorem literackiego pierwowzoru filmu. Produkcja została uhonorowana Wielką Nagrodą Jury podczas tegorocznego festiwalu w Wenecji. Wcześniej wzbudziła tam niemałe kontrowersje, gdy producent filmu zagroził wycofaniem go z konkursu po słowach przewodniczącej jury, która stwierdziła że nie zgadza się z tym, że dzieła reżysera powinny być rozpatrywane w oderwaniu od związanych z nim kontrowersji. Po sprostowaniu Oficer i szpieg został bez zmian wyświetlony w ramach konkursu.

Do serwisów VOD trafi jutro też inny film dystrybuowany u nas przez Gutek Film – Poznajmy się jeszcze raz

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA