search
REKLAMA
News

Obsada WŁADCY PIERŚCIENI zjednoczyła się po latach na spotkaniu online

Łukasz Budnik

31 maja 2020

REKLAMA

Odkąd trwa kwarantanna, aktor Josh Gad zapewnia rozrywkę fanom kultowych produkcji i organizuje za pośrednictwem Zoom spotkania aktorów w nich występujących, zatytułowane Reunited apart. Do tej pory zjednoczył obsady Goonies, Powrotu do przyszłości oraz Plusku, tym razem przyszedł czas na trylogię Władca Pierścieni.

O godzinie 18:00 na kanale Gada pojawiło się pełne nagranie ze spotkania, w którym wzięli udział aktorzy z filmu – między innymi Elijah Wood, Sean Astin, Sean Bean, Dominic Monaghan, Billy Boyd, Liv Tyler i Ian McKellen – oraz reżyser całego przedsięwzięcia, Peter Jackson. Spotkanie obejrzycie poniżej:

Spotkania w programie Gada mają charakter charytatywny. Podczas oglądania można wpłacać darowiznę na potrzebujące organizacje, w tym przypadku – Support No Kid Hungry. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA