search
REKLAMA
News

Nowy zwiastun LIGI SPRAWIEDLIWOŚCI Zacka Snydera

Łukasz Budnik

22 sierpnia 2020

REKLAMA

W maju ogłoszono, że reżyserska wersja Ligi Sprawiedliwości, zatytułowana Zack Snyder’s Justice League, trafi w 2021 roku na platformę HBO Max. Było to spełnienie marzeń wielu fanów, dla których wersja kinowa była rozczarowaniem. Choć to Zack Snyder widnieje w napisach jako reżyser produkcji, za jej ostateczny kształt odpowiada w większości Joss Whedon.

Snyder odszedł od projektu zanim zaczęły się dokrętki, ze względu na rodzinną tragedię (istnieją teorie, że studio Warner Bros. po prostu odsunęło go od filmu niezadowolone z odbioru Batman v Superman: Świt sprawiedliwości). Dokrętki okazały się w rzeczywistości nakręceniem większości scen od nowa, więc całość znacząco odbiega od oryginalnej wizji. Reżyserska wersja Snydera będzie diametralnie inna. Dziś, podczas wydarzenia DC FanDome, mieliśmy okazję zobaczyć nowy trailer widowiska, zawierający sceny, które nie znalazły się w kinowej wersji. Obejrzycie go poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=z6512XKKNkU

Dowiedzieliśmy się też, że film Snydera zostanie oryginalnie pokazany w formie czterech części, z czego każda będzie trwać godzinę. Po emisji wszystkich odcinków produkcję będzie można obejrzeć jako pojedynczy film.

Chcecie obejrzeć Ligę sprawiedliwości w pierwotnej wersji? Jak podoba wam się zwiastun?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA