search
REKLAMA
News

Nowy zwiastun filmu THOR: MIŁOŚĆ I GROM. Pokazano Gorra Christiana Bale’a

Thor: Miłość i grom zadebiutuje 8 lipca.

Łukasz Budnik

24 maja 2022

REKLAMA

Pokazano kolejny zwiastun filmu Thor: Miłość i grom, kolejnej odsłony kinowego uniwersum Marvela i czwartej części serii o Thorze. Za kamerą stoi Taika Waititi, a na ekranie w głównych rolach zobaczymy Chrisa Hemswortha i Natalie Portman.

Aktorka powraca do roli Jane Foster, która tym razem sama dysponuje mocami Thora i działa jako Potężna Thor. Wraz z Thorem, Walkirią (Tessa Thompson) i Korgiem (Taika Waititi) zmierzy się z granym przez Christiana Bale’a złoczyńcą znanym jako Gorr Bogobójca, którego po raz pierwszy widzimy w pełnej krasie w poniższym zwiastunie. W komiksach Gorr był mieszkańcem plemienia na nienazwanej planecie, który po śmierci rodziny uznaje, że bóstwa nie istnieją, a w efekcie zostaje wygnany z plemienia i skazany na tułaczkę po pustyni. To właśnie tam jest świadkiem bitwy między dwoma bóstwami. Wiedza, że bogowie są prawdziwi i nie ochronili jego rodziny, napełnia go furią; Gorr postanawia zabić każdego boga.

W zwiastunie mamy też okazję zobaczyć, jak prezentuje się Zeus grany przez Russella Crowe’a.

Thor: Miłość i grom zadebiutuje 8 lipca.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA