search
REKLAMA
News

Nowe zdjęcie PIOTRA ADAMCZYKA sugeruje, że aktor faktycznie gra w serialu HAWKEYE należącym do MCU

Łukasz Budnik

22 marca 2021

adamczyk hawkeye
REKLAMA

Trwa realizacja kolejnego serialu Disney+, zatytułowanego Hawkeye i poświęconego postaci Clinta Bartona. Obok powracającego w tytułowej roli Jeremy’ego Rennera w serialu wystąpi także Hailee Steinfeld, która wcieli się w Kate Bishop. W lutym w sieci pojawiło się przypuszczenie, że w produkcji pojawi się również Piotr Adamczyk.

Teorie na temat tego, że Adamczyk mógł dołączyć do Marvela, pojawiły się wówczas na fanpage’u Łysy z Marvela. Jak zauważył jego autor, aktor przebywa aktualnie w Atlancie, pracując nad tajemniczym projektem – tam właśnie trwają też zdjęcia do Hawkeye’a. Co więcej, Adamczyk obserwuje na Instagramie profile poświęcone nadchodzącemu serialowi (oraz innych aktorów w nim występujących), co jeszcze bardziej skłania ku myśli, że jest z nim powiązany. Mógłby zagrać kogoś powiązanego ze znaną z komiksów postacią Kazimierza Kaźmierczaka.

Wczoraj Adamczyk obchodził urodziny, a z tej okazji życzenia złożyła mu Alaqua Cox. Aktorka udostępniła też zdjęcie z aktorem. To właściwie potwierdzenie, że nasz rodak pojawi się w MCU – wiadomo bowiem, że Cox wciela się w tym serialu w rolę Echo.

źródło: Instagram, fanpage Łysy z Marvela

Jeśli udział Adamczyk w Hawkeye’u potwierdzi się oficjalnie (a wszystko wskazuje na to, że tak się stanie), będzie to kolejna anglojęzyczna produkcja w jego dorobku (po Madame Secretary, Odpowiedniku oraz For All Mankind).

Pozostaje czekać na dalsze informacje.

Scenariusz Hawkeye’a przygotował Jonathan Igla, który wcześniej pracował przy serialu Mad Men, a w gronie reżyserów znaleźli się Amber Finlayson, Katie Ellwood i Rhys Thomas.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA